Розсувна система Epsilon PORTAL

pr5

Розсувна система Epsilon PORTAL

Ви можете замовити БЕЗКОШТОВНИЙ прорахунок вікна, балкону чи дверей за Вашими розмірами Замовити прорахунок

Ми є офіційним представником фірми EPSILON - виробником металопластикових конструкцій. Одна з переваг EPSILON™ – власна технологія і екструзія профільних систем, яка здійснюється на європейському, високотехнологічному обладнанні компанії Greiner. EPSILON™ понад 20 років працює на ринку світлопрозорих конструкцій. Маючи сучасне обладнання, досвід виробництва, команду фахівців і розуміння потреб кожного клієнта, пропонуємо Вам дійсно якісні металопластикові конструкції від виробника.

Велика площа скління, максимум природного освітлення і візуальне розширення простору — тренди сучасної архітектури.

Розсувні системи - “портали” - унікальне конструкторське рішення, яке широко застосовується в організації проємів як в заміських будинках (скління веранд, терас), так і в квартирах (виходи на балкони, лоджії).

Epsilon Portal - це паралельно-зсувна відкидна конструкція на базі німецької фурнітури Siegenia PSK 160 comfort та Siegenia PSK 200-Z comfort

Щоб ознайомитися з повним каталогом усіх виробників, ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ.
+38 (097) 154-17-90
+38 (068) 180-81-06


Epsilon PORTAL — PSK 160 comfort
Найпопулярніша серія серед паралельно-відкидної розсувної фурнітури PSK Portal-ів, спеціально розроблена для стулок малих та середніх розмірів.
Вдосконалена технологія цієї системи дає можливість безпечно і комфортно управляти паралельно-зсувними відкидними конструкціями.

icon

Epsilon PORTAL — PSK 200-Z comfort
Спеціальна розробка для широкоформатних та важких стулок. Завдяки інтегрованому доводчику, система володіє незвичайною легкістю в управлінні.
Навіть при вазі стулки до 200 кг система фурнітури PSK 200-Z comfort дозволяє однією рукою легко керувати паралельно-зсувними і відкидними елементами конструкції.

icon

Схеми відкривання Epsilon PORTAL:

icon